Číslo zápasu: 99
Ihrisko: Májovka
Divákov : 14

Ďalšie informácie

Popis k zápasu-hostia Tak a na záver zápas o všetko...darček v podobe remízy medzi Gaskom a Mirkou spred troch týždňov bolo dnes potrebné rozbaliť. Na to nám nestačila ani remíza a potrebovali sme dnes naplno bodovať. Za týmto cieľom sme išli o prvej minúty, keď sme otvorili skóre. Kým sa z toho súper stačil otriasť, bolo po ďalších troch strelách medzi žrde 4:0. Úvod ako z rozpávky... následne nás Today zatlačilo, ale z tlaku rezultoval iba jeden gól v našej sieti. Naopak, zaváhania v rozohrávke sme využili na brejkové akcie a ušli sme na 6:1. Pár sekúnd pred polčasom súper znížil na 2:6. Druhý polčas sme začali veľmi rozpačito...nevedeli sme sa nájsť. Naopak, súper sa pomaly hľadal a dvoma gólmi sa vrátil do zápasu - 6:4. Našťastie nám vyšla štandardka a trochu sme to upokojili - 7:4. Evidentne to bol zlomový gól, lebo po ňom už súperovi neostali sily na dramatizáciu a opäť sme odskočili, tentokrát na 10:4. Záver sa už niesol v majstrovskej nálade, čoho výsledkom bolo prikrášlenie konečného stavu na 10:6. Potrebné 2 body sme tak v úmornej horúčave, po ťažkom boji získali!!!
Počasie: slnečno